22 SATSA, största odds online!
Spela

Premier League – Manchester United och Arsenal i race om Marc Guehi

Arsenal dhe Manchester United duket se do të përfshihen në një luftë financiare, për të siguruar shërbimet e Marc Guehi të Crystal Palace. Mbrojtësi i talentuar i Palace ka shkëlqyer me Anglinë në Euro 2024, duke tërhequr vëmendjen e shumë klubeve rivale angleze, dhe jo vetëm. Mediat angleze kanë bërë me dije se lojtari ka refuzuar propozimin e Crystal Palace për rinovim kontrate, dhe kjo ka vënë në lëvizje Arsenal dhe Manchester United.

Guehi ka më pak se 2 vite në kontratën e tij aktuale me Palace, dhe klubi mund të jetë i detyruar të shesë lojtarin, për të mos e humbur atë me kosto zero më vonë. Drejtuesit e Manchester United janë të impresionuar me aftësinë e lojtarit për të marrë përgjegjësi të mëdha në krahun e majtë të mbrojtjes. Arsenal gjithashtu vlerëson fleksibilitetin e Guehi, për të luajtur në pozicione të ndryshme në fushën e blertë.

Megjithatë, “Djajtë e Kuq” e kanë një emër konkret përsa i përket mbrojtjes në merkaton e verës, dhe ai është Jarrad Branthwaite. Drejtuesit e “Djajëve të Kuq” kanë gjetur akordin me lojtarin përsa i përket termave personale të kontratës, por problem mbetet shifra që Everton kërkon për të lënë të lirë lojtarin. Kjo shifër është 80 milionë paundë dhe Everton nuk pritet të bëjë kompromis, duke qënë se Branthwaite ka ende 3 vite në kontratën e tij me klubin. Duke u nisur nga kjo situatë, United mund të zhvendosë vëmendjen e vet dhe të ndjekë më seriozisht Marc Guehi si objektiv për verën.

Guehi iu bashkua Palace në vitin 2021 nga Chelsea. Blutë e Londrës kanë të drejtën të riblejnë lojtarin, nëse vijnë me një ofertë financiare të njejtë me klubet rivale, që kërkojnë kartonin e tij. Megjithatë, londinezët nuk pritet të hidhen në sulm për mbrojtësin.


Om författaren

10 bäst presterande bookmakers för 2024

Registreringsbonus 100% upp till 120 EUR! Bonusen erbjuds endast till nya spelare som registrerar sig på plattformen!
5.0
/5
Spela nu
Bonusvillkor gäller

Endast för nya registranter

Villkoren för användningen av bonusen bestäms av företaget och kan ändras när som helst. Kontrollera alltid bonusreglerna innan du spelar med bonusen.

Registreringsbonus 100% upp till 100 EUR! Bonusen erbjuds endast spelare som registrerar sig för första gången på plattformen!
5.0
/5
Spela nu
Bonusvillkor gäller

Endast för nya registranter

Villkoren för användningen av bonusen bestäms av företaget och kan ändras när som helst. Kontrollera alltid bonusreglerna innan du spelar med bonusen.

bet365 erbjuder olika bonusar och program för sina spelare. bet365 är världens favoritmärke för sportspel online med årliga intäkter på över $3.5 miljarder och över 7000 XNUMX anställda runt om i världen.
5.0
/5
Spela nu
Bonusvillkor gäller

Max upp till $ 100 krediter. Endast för nya registranter

Min. $ 5 insättning. Villkoren för användningen av bonusen bestäms av företaget och kan ändras när som helst. Kontrollera alltid bonusreglerna innan du spelar med bonusen.

Registreringsbonusen har två alternativ: 1. 30 EUR gratis, 2. 100% upp till 1000 EUR! Bonusen erbjuds endast spelare som registrerar sig för första gången på plattformen!
5.0
/5
Spela nu
Bonusvillkor gäller

Endast för nya registranter

Villkoren för användningen av bonusen bestäms av företaget och kan ändras när som helst. Kontrollera alltid bonusreglerna innan du spelar med bonusen.

Registreringsbonus 100% upp till 100 EUR! Bonusen erbjuds endast till nya spelare som registrerar sig på plattformen!
5.0
/5
Spela nu
Bonusvillkor gäller

Endast för nya registranter

Villkoren för användningen av bonusen bestäms av företaget och kan ändras när som helst. Kontrollera alltid bonusreglerna innan du spelar med bonusen.

Registreringsbonus 100% upp till 100 EUR! Bonusen erbjuds endast till nya spelare som registrerar sig på plattformen!
4.5
/5
Spela nu
Bonusvillkor gäller

Endast för nya registranter

Villkoren för användningen av bonusen bestäms av företaget och kan ändras när som helst. Kontrollera alltid bonusreglerna innan du spelar med bonusen.

Registreringsbonus 100% upp till $200! Bonusen är endast tillgänglig för spelare som registrerar sig för första gången på plattformen! OBS: Endast för spelare från Portugal och Brasilien
4.5
/5
Spela nu
Bonusvillkor gäller

Endast för nya registranter

Villkoren för användningen av bonusen bestäms av företaget och kan ändras när som helst. Kontrollera alltid bonusreglerna innan du spelar med bonusen.

Registreringsbonus 100% upp till 100 EUR! Bonusen erbjuds endast spelare som registrerar sig för första gången på plattformen!
3.0
/5
Spela nu
Bonusvillkor gäller

Endast för nya registranter

Villkoren för användningen av bonusen bestäms av företaget och kan ändras när som helst. Kontrollera alltid bonusreglerna innan du spelar med bonusen.

Registreringsbonus 100% upp till 150 EUR! Bonusen erbjuds endast spelare som registrerar sig för första gången på plattformen!
4.3
/5
Spela nu
Bonusvillkor gäller

Endast för nya registranter

Villkoren för användningen av bonusen bestäms av företaget och kan ändras när som helst. Kontrollera alltid bonusreglerna innan du spelar med bonusen.

Registreringsbonus 100% upp till 100 EUR! Bonusen erbjuds endast till nya spelare som registrerar sig på plattformen!
1.0
/5
Spela nu
Bonusvillkor gäller

Endast för nya registranter

Villkoren för användningen av bonusen bestäms av företaget och kan ändras när som helst. Kontrollera alltid bonusreglerna innan du spelar med bonusen.